Освітня віза є,

Інформаційний знак прибуття в аеропорту

Винятком з відмови у в’їзді є випадки, коли іноземці, які перебувають у Японії з дозволом на спеціальний в’їзд, виїжджають із країни та в’їжджають знову. У таких випадках, якщо вони перебувають у періоді відмови у в’їзді, кожного разу, коли вони в’їжджають до країни, потрібно проходити перевірку імміграційним офіцером, спеціальним офіцером або міністром юстиції, що було марною тратою часу.

Щоб уникнути цієї марної трати, навіть якщо іноземець вже виїхав із Японії або був депортований за наказом про депортацію та пройшов достатній час, якщо він отримав сертифікат визначення статусу резидента або візу (візу), міністр юстиції може визнати це за доцільне, та імміграційний офіцер може надати дозвіл на в’їзд.

Питання та відповіді (цитата з Управління імміграційного контролю Міністерства юстиції)

Я чув, що з 2010 року змінилося ставлення до осіб, які підпадають під причини відмови у в’їзді, але як саме воно змінилося?
Наприклад, у випадку, коли іноземець, який перебуває у періоді відмови у в’їзді через історію примусового виселення, одружується з японцем у своїй країні, міністр юстиції може надати спеціальний дозвіл на в’їзд, враховуючи всі обставини. Однак, навіть після цього, кожного разу, коли цей іноземець намагається знову в’їхати до країни, потрібно проходити три етапи процедури з імміграційним офіцером, спеціальним офіцером та міністром юстиції для отримання спеціального дозволу на в’їзд, що не завжди було раціональним.
Зараз, навіть якщо є конкретні причини для відмови у в’їзді до іноземців, коли міністр юстиції вважає це за доцільне, можна отримати дозвіл на в’їзд без повторного проходження трьох етапів процедури з імміграційним офіцером, спеціальним офіцером та міністром юстиції, що спростило процедуру в’їзду.
Я чув, що особи, які підпадають під виняток, були визначені урядовим наказом Міністерства юстиції, але хто вони і чи буде їм повідомлено про це?
Особи, які підпадають під виняток, включають тих, хто відповідає причинам відмови у в’їзді, визначеним у статті 5 Закону про імміграційний контроль, зокрема пунктами 1, 4, 5, 7, 9 або 9-2 цієї статті, осіб, які отримали дозвіл на повторний в’їзд після 1 липня, дати внесення змін у урядовий наказ, осіб, яким було видано подорожній документ для біженців, осіб, яким було видано сертифікат визначення статусу резидента або візу (обмежено тими, що були узгоджені з міністром юстиції), і якщо міністр юстиції вважає, що є особливі причини. Цим особам буде вручено повідомлення, коли міністр юстиції вважатиме це за доцільне.
У випадку видачі повідомлення, просто на підставі причин відмови у в’їзді, зазначених у повідомленні, в’їзд не буде відмовлений, але якщо будуть інші причини для відмови у в’їзді тощо, в’їзд може бути відмовлений.