手で×をつくる男性

Освітня віза вважається відмовою в допуску, коли іноземцю відмовляють у в’їзді до Японії, оскільки вважається, що допуск такої особи може зашкодити інтересам або громадській безпеці Японії, що також відомо як відмова у в’їзді.

підстави для відмови у сходженні на берег

Відмова у в’їзді може статися у наступних випадках:

  1. Причини охорони здоров'я або гігієни не дозволяють в’їзд.
  2. В’їзд не допускається через високу антисоціальність.
  3. В’їзд не допускається через раніше наказане примусове повернення з Японії.
  4. В’їзд не допускається через потенційну шкоду інтересам або громадській безпеці Японії.
  5. В’їзд не допускається на основі взаємності.

Терміни відмови у в’їзді за незаконне перебування визначені, зазвичай становлять 5 років, але якщо особа була примусово повернута або отримала наказ про виїзд, термін становить 10 років, у випадку вироку ув’язнення на термін понад 1 рік, за злочини, пов’язані з наркотиками або канабісом, термін відмови у в’їзді є довічним.
Особи, які виїхали, використовуючи систему наказу про виїзд, отримують термін відмови у в’їзді 1 рік.

Навіть після закінчення терміну відмови у в’їзді, видача сертифіката про визнання статусу проживання не гарантована, якщо особа раніше незаконно в’їжджала до країни, отримати її буде дуже важко.

Детальніше інформація наведена нижче

  1. Особи, хворі на інфекційні захворювання першої або другої категорії, або підозрювані у нових інфекціях.
  2. Особи з психічними розладами, які не можуть розуміти або контролювати свою поведінку, і які не супроводжуються особою, визначеною постановою Міністерства юстиції.
  3. Особи, які можуть стати фінансовим тягарем для держави або місцевої влади, наприклад, бідняки або бродяги.
  4. Особи, засуджені за порушення законів Японії або інших країн на термін понад 1 рік.
  5. Особи, засуджені за порушення законів про контроль над наркотиками, канабісом, опіумом, стимуляторами або психотропними речовинами в Японії чи інших країнах.
  6. Особи, які вчинили злочини на міжнародних змаганнях або конференціях, що можуть завадити їх проведенню, включаючи напади, погрози або пошкодження майна.
  7. Особи, які незаконно володіють наркотиками, психотропними речовинами, канабісом, опіумом, стимуляторами або їх сировиною, а також засобами для куріння опіуму.
  8. Особи, які були залучені до проституції, її сприяння, надання місць для проституції або інших пов’язаних з нею діяльностей.
  9. Особи, які займалися торгівлею людьми або допомагали в цьому.
  10. Особи, які незаконно володіють вогнепальною зброєю, холодною зброєю або вибуховими речовинами.
  11. Особи, які раніше отримали відмову у в’їзді, були примусово повернені або отримали наказ про виїзд.
    1. Особи, яким було відмовлено у в’їзді через незаконне володіння наркотиками, психотропними речовинами, канабісом, опіумом, стимуляторами або їх сировиною, а також засобами для куріння опіуму (відмова у в’їзді на 1 рік).
    2. Особи, які були примусово повернені (якщо раніше не були примусово повернені або не отримали наказ про виїзд, відмова у в’їзді на 5 рокі